Obróć swoje urządzenie

Aby kolumny z wynikami były czytelne obróć ekran swojego telefonu 😃

Poz. Zawodnik I Runda - Nierada II Runda - Bogumiłów III Runda - Wodzin prywatny IV Runda - Biskupice Suma Punktów
1 KACPER BEDNAREK NZ 0 0 0 0 NK
2 DAWID MARUSZEWSKI NZ 0 0 0 0 NK
3 DARIUSZ GÓRALCZYK NZ 0 0 0 0 NK
4 KAMIL KACZOROWSKI NZ 0 0 0 0 NK
5 TOBIASZ BOGUSŁAWSKI NZ 0 0 0 0 NK
6 ŁUKASZ KACPRZAK NZ 0 0 0 0 NK
7 PATRYK MICHALAK NZ 0 0 0 0 NK
8 EMIL SINIARSKI NZ 0 0 0 0 NK
9 ANTONI SZARANIEC NZ 0 0 0 0 NK
10 CEZARY TOMECKI NZ 0 0 0 0 NK
11 Marcin Wróblewski Motosport Klub 0 0 0 0 NK
12 Mateusz Sowa MTR Osielec 0 0 0 0 NK
13 Błażej Kubik Motopower Kleszczów 0 0 0 0 NK
14 Adrian Duplak NZ 0 0 0 0 NK
15 Piotr Prokop Enduro Rodeo 0 0 0 0 NK
16 Kacper Kostrzewa NZ 0 0 0 0 NK
17 Piotr Bagiński NZ 0 0 0 0 NK
18 Jakub Szmukiewicz Motosport Klub 0 0 0 0 NK
19 KAROL TEODORCZYK NZ 0 0 0 0 NK
20 Krzysztof Szufla NZ 0 0 0 0 NK
21 Adam Berelski GKM Buczek 0 0 0 0 NK
22 Jakub Mikulski SKM 0 0 0 0 NK
23 Michał Wątroba KMX Racing 0 0 0 0 NK
24 Bartłomiej Zatoń Motopower Kleszczów 0 0 0 0 NK
25 DAWID GAWRYSZCZAK NZ 0 0 0 0 NK
26 ŁUKASZ TOKAREK NZ 0 0 0 0 NK
27 PIOTR KURZAWA NZ 0 0 0 0 NK
28 Michał Grzelaczyk NZ 0 0 0 0 NK
29 DANIEL STASIAK NZ 0 0 0 0 NK
30 PAWEŁ KWIATKOWSKI NZ 0 0 0 0 NK
31 PIOTR OKRÓJ NZ 0 0 0 0 NK
32 DAMIAN KOSMALA NZ 0 0 0 0 NK
33 KONRAD KURZAWA NZ 0 0 0 0 NK
34 DANIEL CHĘCIŃSKI NZ 0 0 0 0 NK
35 JAKUB MIKULSKI NZ 0 0 0 0 NK
36 Bartosz Maćczak NZ 0 0 0 0 NK
37 Prokop Piotr Enduro Rodeo 0 0 0 0 NK
38 Piotr Badora NZ 0 0 0 0 NK
39 Dominik Zajdel Motopower Kleszczów 0 0 0 0 NK
40 Adrian Duplak Gadzet MX Team 0 0 0 0 NK
41 Kordian Gosławski MKS Tryb Częstochowa 0 0 0 0 NK
42 Stanisław Dusza Enduro Rodeo 0 0 0 0 NK
43 Bartłomiej Zaton NZ 0 0 0 0 NK
44 Mateusz Szymczyk NZ 0 0 0 0 NK
45 Patryk Kurczek NZ 0 0 0 0 NK
46 Mateusz Śliwka TK Motors Team 0 0 0 0 NK
47 Dawid Łyko MKS Tryb Częstochowa 0 0 0 0 NK
48 Kamil Woźny NZ 0 0 0 0 NK
49 Kamil Bigaj KKM Wena 0 0 0 0 NK
50 Michał Pijewski NZ 0 0 0 0 NK
51 Marek Świerad Enduro Rodeo 0 0 0 0 NK
52 Łukasz Gliński NZ 0 0 0 0 NK
53 Oskar Kobyłkiewicz MKS Tryb Częstochowa 0 0 0 0 NK
54 Konrad Jaworski Motopower Kleszczów 0 0 0 0 NK
55 Eryk Rydz KKM Kozienice 0 0 0 0 NK
56 Rafał Mikulski TK Motors Team 0 0 0 0 NK
57 Kuba Jarosz Enduro Rodeo 0 0 0 0 NK
58 Kacper Bednarek Motopower Kleszczów 0 0 0 0 NK
59 Robert Kołaczyk MKS Tryb Częstochowa 0 0 0 0 NK
60 Artur Kurowski NZ 0 0 0 0 NK
61 Bartosz Byliński MX Lipno 0 0 0 0 NK
62 Emil Dobisz BKM Bielsko Biała 0 0 0 0 NK
63 Tomasz Porębski NZ 0 0 0 0 NK
64 Paweł Podlewski TK Motors Team 0 0 0 0 NK
65 Piotr Łataś Enduro Rodeo 0 0 0 0 NK
66 Karol Kudrzycki NZ 0 0 0 0 NK
67 Dawid Cupiał NZ 0 0 0 0 NK
68 Krzysztof Bartocha Enduro Rodeo 0 0 0 0 NK
69 Dawid Soinik NZ 0 0 0 0 NK
70 Igor Węgrzyn KKM Wena 0 0 0 0 NK